מסלול ניהול וייצוג

מסלול "ניהול וייצוג" הינו המסלול האקסלוסיבי ביותר שחברתנו מציעה לבעלי הזכויות.
בכל פרוייקט פינוי בינוי - או פרוייקט התחדשות עירונית אשר לאישורו נדרשת הגשת תב"ע (תוכנית בינוי ערים),
מסלול זה הינו המומלץ ביותר.


 

במסלול זה אתם הדיירים, מתלווים אלינו בכל הליכי רקימת
ייזום ותכנון הפרוייקט החדש, ואנו נעשה ככל שביכולתנו כדי להשיג
את היעדים ואת השאיפות שלכם, אל מול הרשויות ובהמשך אל מול חברת הביצוע שתבחר תחת הסכמתכם.


 

שלבי הפעולה במסלול ניהול וייצוג1. בשלב הראשון ניפגש בבניין לפגישת עם הדיירים המעוניינים בביצוע פרוייקט לצורך היכרות ותיאום ציפיות.
נתעדכן בסטאטוס הפרויקט והסכמות הדיירים לביצוע פרויקט וכן בפעולות שביצעו עד כה.


2. בשלב השני נגשר על הקונפליקטים שייתכן והתעוררו בין הדיירים טרם כניסת מחדשים לתמונה ולאחר שנשיג הסכמה ראשונית על התנאים המסחריים והתמורות שיקבלו הדיירים נחתום עם הדיירים על הסכם ניהול וייצוג


3. לאחר החתימה על הסכם הייצוג, הדיירים יהנו משירותיהם של הצוות המקצועי של מחדשים, חברת קידן הנדסה ואדריכלים מטעמה ומשרד עורכי דין מהמובילים בישראל, ייצגו ויפעלו למען הדיירים בפרוייקט - ויחד איתכם נרקום את הפרויקט, נתכננו ונוציאו אל הפועל.
במסלול "ניהול וייצוג" הדיירים יהיו שותפים מלאים להליכי תכנון הפרוייקט

4. עורכי הדין וחברת ההנדסה ילוו את הדיירים בועדות השונות עד הגעה לשלב בו ניתן לקבל היתר בניה, (הגשת תב"ע, אישור משרד הועדה הבין-משרדית, הכרזת הממשלה וכו..)

5. בסמוך לשלב אישור התב"ע, נקיים מכרז ובו נזמין את חברות הבניה המובילות במשק לתת הצעותיהן, וזאת תוך התחשבות בתנאי הסף (מפרט בניה, תוספות שטח, תמורות, ערבויות וכו..) אשר עליו סוכמו מראש בעת התקשרותנו.

מסלול "ניהול וייצוג" מאפשר לדיירים להיות בעמדת מיקוח טובה הרבה יותר מול חברות הבניה, וזאת כיוון שההליכים המקדמיים שהתבצעו טרם הצעת ההתקשרות, מעלים באופן מהותי את רמת הביטחון של חברת הבניה בפרוייקט, וכן גם הדיירים ידעו בשלב זה בדיוק מה באפשרותם לקבל מהפרוייקט.

* יובהר כי מסלול זה אפשרי רק באזורים בהם קיימת כדאיות כלכלית גבוהה או בפרוייקטים מסוג פינוי בינוי (הכוללים לפחות 24 דירות במתחם הפרוייקט).

6. ענציגות הדיירים תבחר את חברת הבנייה המועדפת עליה לאחר קבלת ההצעות,  ועורכי הדין יאשרו את החברה לאחר שיבחנו ויוכיחו כי לה היכולת ההנדסית והכלכלית לביצוע העבודות ולהבטחת זכויות הדיירים כנדרש.

7. לאחר בחירת ואישור חברת הבניה, תפעל מחדשים וחברת קידן הנדסה יחד עם חברת הבניה לקבלת היתר סופי לביצוע על בסיס התוכנית שתוכננה יחד עם הדיירים.

8. התקבל ההיתר - יחלו העבודות ועם סיום הבניה ימסרו לדיירים דירות חדשות בבניין חדש ומפואר.

 

* השלבים מוצעים כהצעה ראשונית כללית בלבד. אופן ההתקדמות ושלבי העסקה יקבעו פרטנית לכל פרוייקט בהתאם לאופיו, מיקומו, כדאיותו ובהתאם לרצון והחלטת הדיירים.
 

*בכל פרוייקט בו נהרס הבניין הקיים, ישוכנו הדיירים בדירות חלופיות מבלי לשאת בעלויות שכר הדירה החודשי ומבלי לשאת בעלויות הפינוי וההובלה הלוך ושוב.


שוקלים לבצע התחדשות עירונית בבניינכם?
אנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו הצעה מנצחת
ולהוציא אל הפועל פרוייקט מוצלח!

עם מחדשים מובטח לכם פרוייקט רווחי בטוח ומוצלח !
אנו נוודא שתשיגו ביטחון, רווח ואיכות חיים!