עשר סיבות לחדש ולהתחדש - עם מחדשים!

1. כשאתם עובדים עם מחדשים - אתם לא עובדים כמו כולם

ברוב המקרים פונים הדיירים ליזמים ומבקשים הצעות, מאחר ואין להם לרוב את הכלים לנתח את העסקה ולגבש מסמך בקשות ודרישות בעצמם, ברוב המקרים בעלי זכויות הנדל"ן לא יודעים מה הן הזכויות שלהן הם זכאים בפרויקט ומנהלים משא ומתן בעלטה - ובכן כשמחדשים בתמונה התמונה תתבהר בפניכם!


2. כשאתם עובדים עם מחדשים - אתם בשיווי משקל

בהתקשרות עם מחדשים, אנו פועלים על מנת להביא את הפרויקט לנקודת
שיווי משקל ובה ליזם יש כדאיות ורצון לבצע את העסקה, ובמקביל אנו מוודאים
כי אתם הדיירים מקבלים את המקסימום שניתן לקבל, ומוודאים שתוציאו אל הפועל פרויקט מוצלח בבניה איכותית ובלתי מתפשרת במפרט טכני גבוה בהתאם לכדאיות הכלכלית ובהתאם לזכויות החלות על הקרקע.

 

3. כשאתם עובדים עם מחדשים - תיהנו מניסיון של אלפי עסקאות!

לחברי הצוות שלנו - לעורכי הדין, לאדריכלים ולמהנדסים ניסיון עשיר בבניית \ ליווי וייצוג באלפי פרוייקטים.
כתוצאה מכך, אנו במחדשים יודעים להוציא אל הפועל גם את העסקאות המורכבות ביותר - ולהבריק עם פתרונות יצירתיים לכל מחלוקת ובכל אתגר.
ראינו כבר את הכל ובנינו כבר את הכל ולפיכך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם והפרוייקט שברצונכם להוציא אל הפועל בידיים הטובות ביותר בכל זווית ורמה.

 

4. כשאתם עובדים עם מחדשים - אתם מוקפים ביועצים מומחים

אנו במחדשים עובדים עם מיטב היועצים המקצועיים בארץ בתחום הנדל"ן אשר לכולם ניסיון מקצועי שצברו באלפי עסקאות נדל"ן בהן היו מעורבים. בהתקשרות עם מחדשים אתם בעלי הזכויות בנדל"ן, דיירי הבניין, תקבלו מעטפת יועצים שיסייעו לכם וילוו אתכם ברמה המשפטית המסחרית והתכנונית.
כל השירותים המקצועיים על ידי המומחים המובילים בתחומם תחת קורת גג אחת.

 

5. כשאתם עובדים עם מחדשים - אינכם משלמים

במחדשים תקבלו מעטפת ליווי מלאה לניהול הפרוייקט על ידי אנשי המקצוע המובילים בתחומם בענף.
כידוע וכנהוג - מחדשים אינה גובה כל תשלום על שרותיה מהדיירים ומבעלי הזכויות בנדל"ן.
אנו נושאים בכל עלויות הפרויקט - ואתם תקבלו דירות חדשות מפוארות בעסקת נטו, וללא שיצא שקל מכיסכם.

 

6. כשאתם עובדים עם מחדשים -  אתם בטוחים

כתנאי בסיס לביצוע כל עסקת התחדשות עירונית - לכם בעלי הזכויות יעמדו מגוון רחב של ערבויות שהמטרה שלהן היא אחת - שמירה על זכויותיכם ונכסיכם.
בטרם נגרד ולו גרם טיח מקירות בניינכם הישנים - תקבלו ערבות בנקאית בשווי הדירה החדשה מאחד מחמשת הבנקים הגדולים בישראל או מאחת משלושת חברות הביטוח הגדולות.
בנוסף תקבלו ערבויות לצורך הבטחת תשלום מיסים \ תשלום שכר דירה \ בדק ותיקונים וכן רישום הדירות החדשות.
רמת הביטחון שלכם היא 100% וזאת כיוון שהגופים הגדולים במשק ערבים כלפיכם אישית בטרם ביצוע ומימוש כל עסקה.

 

7. כשאתם עובדים עם מחדשים - אתם נהנים מיחס אישי חם

איש קשר צמוד מטעם מחדשים יוצמד לכל פרויקט ויסייע לדיירים לקבל שירות ודאגה לצרכיהם בזמן הפרויקט ולקידום הפרויקט בכל שלביו ובכך אנו מספקים לבעלי הזכויות ליווי אישי ואנושי צמוד לכל אורך הפרויקט
כל שאלה, דאגה או אתגר שמתעורר - מקבל תשובה מיידית וליווי צמוד עד לפתרון.

איתנו אתם יודעים שיש תמיד על מי לסמוך.

 

8. כשאתם עובדים עם מחדשים - אתם יכולים להתעסק בעיקר

כחלק מהבאת העסקה למימוש מוצלח אנו מפעילים מנגנון  גישור ופתרון קונפליקטים. בחלק לא מבוטל מהמקרים, כבר בשלב החתימות על מסמך כוונות והבעת הנכונות והרצון עקרוני לביצוע פרויקט התחדשות עירונית, תמ"א או פינוי בינוי מתעוררים קונפליקטים ואי הסכמות בין הדיירים.
לרוב אלו נובעים מחוסר הבנה כנה של תהליכי הפרויקט, הבטחות והערבויות הנדרשות וכו...  ,  ובמקרים מסוימים מתעוררות אי הסכמות עקב רצון של אחד מבעלי הזכויות לקבל תמורה הגדולה מהניתן \ מדיירים אחרים.
אנו במחדשים, כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט נסייע בגישור בין הדיירים ופתרון קונפליקטים על מנת שבסופו של דבר יוכל לצאת פרויקט לפועל.
חשוב להדגיש כי שלב ההסכמות הראשוני וההבנה של כל הדיירים בשלב הראשון את התהליך הינה קריטי והרת גורל על התממשות העסקה, ובמידה והתהליך לא נוהל נכונה מהשלב הראשון, ייתכן וביצוע הפרויקט יתעכב לתקופה ארוכה מאוד, לעיתים אף עיכוב של שנים רבות.

 

9. כשאתם עובדים עם מחדשים - הדירות בדיוק לטעמכם!

בפרויקטים בהם נהרס הבניין ונבנה בניין חדש במקומו, יוצמדו מעצבי פנים לשירות הדיירים. ייתכן ואופציה זו תתאפשר גם בבניינים שיעברו תהליך של חיזוק ועיבוי.
המעצבים יסייעו לדיירים לתכנן את החללים החדשים בדירה בצורה האולטימטיבית בהתאם לצרכיהם וכן ילוו ויסייעו לכם בבחירת החומרים, התאמת הצבעים ועיצוב הדירה בהתאם לרצונות ולצורך שלכם!
בעבודה עם מחדשים - שירות זה יינתן לכם וללא עלות! 

 

10. כשאתם עובדים עם מחדשים - אין שאלה ללא מענה!

כגוף שבחלק מפעילותו עוסק בלימודי השקעות ויזמות בנדל"ן ובעסקים, אנו נעניק לכם מענה לכל שאלותיכם ונוודא כי לא תשאר שאלה ללא מענה!
בעבודה עם מחדשים יוענק לכם שירות שאין כדוגמתו בתחום.
נעניק לכם ביטחון מלא ונלווה אתכם יד ביד אל עבר חיזוק בטחונכם האישי ושל משפחתכם ואל עבר ההצלחה הנדל"נית והכלכלית שלכם!